Nasz zespół

Dołącz do nas

Basia Opalska

Psychoterapeuta, Założyciel

Ukończyła czteroletni kurs Śląskiej Szkoły Psychoterapii w nurcie psychodynamicznym, uprawniający do prowadzenia konsultacji oraz sesji psychoterapeutycznych.  W 2012 roku otrzymała certyfikat Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii oraz ukończyła Studium Umiejętności Psychologicznych w zakresie terapii i rehabilitacji od alkoholu. Posiada również Certyfikat Asystenta Psychodramy uzyskany w Psychodrama Institute For Europe E.V w Berlinie. W swojej pracy psychoterapeutycznej  Pani Barbara Opalska korzysta z różnych podejść psychoterapeutycznych, uwzględniając specyfikę problemów zgłaszanych przez pacjentów. Psychoterapeutka pracuje zawodowo od 2003 roku. Odbyła własną psychoterapię szkoleniową oraz wymagane superwizje.

Telefon: 604 823 501

Maria Janecka

Psychoterapeuta, Terapeuta uzależnień

Jestem certyfikowanym Specjalistą Psychoterapii Uzależnień, co wykorzystuję w pracy z osobami uzależnionymi ich rodzinami, a także psychologiem. W terapii indywidualnej często pracuje z osobami z diagnozą zaburzeń osobowości, z zaburzeniami lękowo-depresyjnymi w nurcie psychoterapii psychodynamicznej. Ukończyła 4 letni kurs psychoterapii w Śląskiej Szkole Psychoterapii w Gliwicach. Jestem pod stałą superwizją indywidualną i grupową.

Telefon: 503 034 132

Agnieszka Lewandowska

Certyfikowany coach ICF i trener biznesu

Certyfikowany coach ICF i trener biznesu, kosmetolog, z kilkuletnią praktyką biznesową w branży IT, pasjonatka stylu i dress code. Kobieta z pasją do wydobywania z człowieka jego piękna i z wiarą w jego możliwości.

Telefon 531 378 540